Kalendarz Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020

XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie to multidyscyplinarne zawody sportowe, które odbędą się w stolicy Japonii - Tokio w 2021 roku. Z powodu pandemii COVID-19 igrzyska zostały przełożone na rok 2021, ale stara nazwa igrzysk została zachowana. 30 marca 2020 Międzynarodowy Komitet Olimpijski poinformował, że igrzyska odbędą się w dniach 23 lipca - 8 sierpnia 2021.

Lista wydarzeń

22 lipca 2021
03:00 Gimnastyka sportowa Trening na podium kobiet
23 lipca 2021
01:30 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami kobiet
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 1
02:00 Łucznictwo Łucznictwo kobiet runda indywidualna - Zawody indywidualne w łucznictwie kobiet.
02:30 Jeździectwo Ujeżdżenie 1. Przegląd Koni
03:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami mężczyzn
06:00 Łucznictwo Łucznictwo mężczyzn runda indywidualna - Zawody indywidualne w łucznictwie mężczyzn.
13:00 Ceremonie sportowe Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich - Oficjalna ceremonia otwierająca Igrzyska Olimpijskie w Tokyo
24 lipca 2021
01:30 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, kwalifikacje kobiet
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 2
02:00 Strzelectwo Skeet, trening przed zawodami kobiet i mężczyzn
02:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet ? runda wstępna
02:00 Szermierka Szpada, Runda indywidualna kobiet - 1/32 finału
02:30 Łucznictwo Łucznictwo zespołów mieszanych - eliminacje - Eliminacje (1/8) zespołów mieszanych w łucznictwie.
02:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 49kg kobiety grupa B
02:55 Szermierka Szpada, Runda indywidualna kobiet - 1/16 finału
03:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami kobiet
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 1
03:15 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Polska - Litwa mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
03:45 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, finał kobiet
04:00 Boks Boks sesja 1 - Eliminacje kobiet (54-57kg, 64-69kg), mężczyzn (52-57kg, 63-69kg, 81-91kg)
04:00 Kolarstwo szosowe Wyścig szosowy mężczyzn
04:15 Tenis stołowy Drużyny mieszane 1/8 finału
06:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, kwalifikacje mężczyzn
06:35 Szermierka Szpada, Runda indywidualna kobiet - 1/8 finału
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 49kg kobiety grupa A
07:15 Łucznictwo Łucznictwo zespołów mieszanych - finały - Finały zespołów mieszanych w łucznictwie z ceremonią medalową.
07:15 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 1
07:45 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami mężczyzn
08:25 Szermierka Szpada, Ćwierćfinały kobiet
08:30 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, finał mężczyzn
10:00 Boks Boks sesja 2 - Eliminacje kobiet (54-57kg) mężczyzn (52-57kg, 63-69kg, 91+kg)
10:00 Jeździectwo Ujeżdżenie Grand Prix Drużynowy i Indywidualny Dzień 1
10:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Japonia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
11:00 Szermierka Szpada, Półfinały kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 1
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 2
12:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 1
12:40 Siatkówka halowa Mecz Polska - Iran mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
12:50 Szermierka Szpada, Mecz o brąz kobiet
13:45 Szermierka Szpada, Finał kobiet
25 lipca 2021
02:00 Szermierka Floret, Runda indywidualna kobiet - 1/32 finału
02:00 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 3
02:00 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje kobiet - dzień 1
02:00 Skateboarding Eliminacje uliczne, mężczyźni
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, kwalifikacje kobiet
02:30 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje mężczyzn - dzień 1
02:55 Szermierka Floret, Runda indywidualna kobiet - 1/16 finału
03:00 Tenis stołowy Ćwierćfinały gry podwójnej mieszanej
03:00 Siatkówka plażowa Mecz Japonia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
03:00 Gimnastyka sportowa Gimnastyka sportowa kwalifikacje kobiet - Zawody w gimnastyce kobiet kwalifikacje.
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 3
03:15 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Polska - Serbia mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
03:30 Pływanie Pływanie sesja 2
04:00 Boks Boks sesja 3 - Eliminacje kobiet (48-51kg, 69-75kg), mężczyzn (57-63kg, 75-81kg)
04:15 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, finał kobiet
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 61kg mężczyzn grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 67kg mężczyzn grupa B
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 1
05:25 Skateboarding Finały uliczne, mężczyzn
06:00 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, kwalifikacje mężczyzn
06:00 Kolarstwo szosowe Wyścig szosowy kobiet
06:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie eliminacje - Kajakarstwo górskie eliminacje kobiet i mężczyzn
06:35 Szermierka Floret, Runda indywidualna kobiet - 1/8 finału
07:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 2
08:25 Szermierka Floret, Ćwierćfinały kobiet
08:30 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, finał mężczyzn
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 61kg mężczyzn grupa A
09:00 Siatkówka plażowa Mecz Polska - Maroko mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
10:00 Jeździectwo Ujeżdżenie Grand Prix Drużynowy i Indywidualny Dzień 2
10:00 Boks Boks sesja 4 - Eliminacje kobiet (48-51kg), mężczyzn (57-63kg, 75-81kg)
10:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz ROC - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
11:00 Szermierka Floret, Półfinały kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 3
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 4
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 67kg mężczyzn grupa A
12:50 Szermierka Floret, Mecz o brąz kobiet
13:00 Tenis stołowy Półfinały gry podwójnej mieszanej
13:45 Szermierka Floret, Finał kobiet
26 lipca 2021
02:00 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje kobiet - dzień 2
02:00 Szermierka Szabla, Runda indywidualna kobiet - 1/32 finału
02:00 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 4
02:00 Strzelectwo Trap, oficjalny trening mężczyzn
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, trening przed zawodami - Pistolet pneumatyczny 10m, trening przed zawodami drużyn mieszanych.
02:00 Skateboarding Eliminacje uliczne, kobiet
02:55 Szermierka Szabla, Runda indywidualna kobiet - 1/16 finału
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 5
03:00 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje mężczyzn - dzień 2
03:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 2
03:30 Pływanie Pływanie sesja 4
04:00 Boks Boks sesja 5 - Eliminacje kobiet (54-57kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg)
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 2
05:25 Skateboarding Finały uliczne, kobiet
06:35 Szermierka Szabla, Runda indywidualna kobiet - 1/8 finału
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 55kg kobiety grupa B
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał mężczyzn (Kanadyjka)
07:20 Siatkówka halowa Mecz Polska - Włochy mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
07:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 3
07:50 Strzelectwo Skeet, finał kobiet
08:00 Kolarstwo górskie Kolarstwo górskie mężczyzn
08:25 Szermierka Szabla, Ćwierćfinały kobiet
08:50 Strzelectwo Skeet, finał mężczyzn
10:00 Boks Boks sesja 6 - Eliminacje kobiet (54-57kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg)
10:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Polska - Chiny mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
11:00 Szermierka Szabla, Półfinały kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 5
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 6
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 55kg kobiety grupa A
12:50 Szermierka Szabla, Mecz o brąz kobiet
13:00 Tenis stołowy Gra podwójna mieszana ? mecz o brązowy medal
13:45 Szermierka Szabla, Finał kobiet
14:00 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Holandia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
14:00 Tenis stołowy Gra podwójna mieszana ? mecz finałowy
27 lipca 2021
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 5
02:00 Strzelectwo Trap, Trening przed zawodami kobiet i mężczyzn
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, kwalifikacje - Pistolet pneumatyczny 10m, kwalifikacje drużyn mieszanych.
03:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 3
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 7
03:30 Pływanie Pływanie sesja 6
04:00 Boks Boks sesja 7 - Eliminacje kobiet (57-60kg, 64-69kg), mężczyzn (63-69kg, 81-91kg)
04:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, mecz o brąz - Pistolet pneumatyczny 10m, mecz o brąz drużyn mieszanych.
04:25 Szermierka Szpada, Ćwierćfinały drużynowe kobiet
04:35 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, finał - Pistolet pneumatyczny 10m, finał drużyn mieszanych.
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 64kg kobiety grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 59kg kobiety grupa B
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 3
05:45 Szermierka Szpada, Drużynowe klasyfikacje kobiet - Drużynowe klasyfikacje 5-8 miejsca kobiet
06:15 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, kwalifikacje - Karabin pneumatyczny 10m, kwalifikacje drużyn mieszanych.
06:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Belgia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
06:40 Szermierka Szpada, Półfinały drużynowe kobiet
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał kobiet (Kajak)
07:30 Szermierka Szpada, Mecz drużynowy o 7 miejsce kobiet
07:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 3
07:30 Szermierka Szpada, Mecz drużynowy o 5 miejsce kobiet
08:00 Kolarstwo górskie Kolarstwo górskie kobiet
08:15 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, mecz o brąz - Karabin pneumatyczny 10m, mecz o brąz drużyn mieszanych.
08:50 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, finał - Karabin pneumatyczny 10m, finał drużyn mieszanych.
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 59kg kobiety grupa A
09:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
10:00 Jeździectwo Specjalne Grand Prix Drużyny Ujeżdżenia
10:00 Boks Boks sesja 8 - Eliminacje kobiet (57-60kg, 64-69kg), mężczyzn (63-69kg, 81-91kg)
10:00 Siatkówka plażowa Mecz Polska - Chile mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
11:30 Szermierka Szpada, Mecz drużynowy o 3 miejsce kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 7
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 8
12:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
12:30 Szermierka Szpada, Finał drużynowy kobiet
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 64kg kobiety grupa A
13:00 Siatkówka plażowa Mecz Niemcy - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
13:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn - Mecz ćwierćfinałowy koszykówki ulicznej 3x3.
28 lipca 2021
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 6
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje kobiet - dzień 1
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, trening przed zawodami kobiet
02:25 Strzelectwo Trap, kwalifikacje mężczyzn - dzień 1
03:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
03:30 Jeździectwo Ujeżdżenie 2. Przegląd Koni
03:30 Pływanie Pływanie sesja 8
04:00 Boks Boks sesja 9 - Eliminacje kobiet (54-57kg, 69-75kg), mężczyzn (52-57kg, 75-81kg)
04:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, ćwierćfinały
04:30 Kolarstwo szosowe Time trial kobiet
05:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 4
06:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie eliminacje - Kajakarstwo górskie eliminacje kobiet i mężczyzn
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 73kg mężczyzn grupa B
07:00 Kolarstwo szosowe Time trial mężczyzn
08:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
09:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, ćwierćfinały
09:25 Siatkówka halowa Mecz Polska - Wenezuela mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
10:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
10:00 Boks Boks sesja 10 - Eliminacje kobiet (54-57kg, 69-75kg), mężczyzn (52-57kg, 75-81kg)
10:00 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz półfinałowy mężczyzn - Mecz półfinałowy koszykówki ulicznej 3x3.
10:00 Jeździectwo Ujeżdżenie Indywidualne Grand Prix Freestyle
12:00 Pływanie Pływanie sesja 9
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 73kg mężczyzn grupa A
13:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, ćwierćfinały
13:45 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz o 3 miejsce mężczyzn - Mecz o trzecie miejsce koszykówki ulicznej 3x3.
13:45 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz finałowy mężczyzn. - Mecz finałowy o złoty medal koszykówki ulicznej 3x3 z ceremonią medalową.
29 lipca 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 1
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 7
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje kobiet - dzień 2
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, kwalifikacje kobiet
02:50 Strzelectwo Trap, kwalifikacje mężczyzn - dzień 2
03:30 Pływanie Pływanie sesja 10
03:50 Szermierka Floret, Ćwierćfinały drużynowe kobiet
04:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, półfinały
04:00 Boks Boks sesja 11 - Eliminacje kobiet (48-51kg), mężczyzn (69-75kg, 91+kg)
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 5
05:35 Szermierka Floret, Drużynowe klasyfikacje kobiet - Drużynowe klasyfikacje 5-8 miejsca kobiet
06:30 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, oficjalny trening kobiet
06:55 Szermierka Floret, Półfinały drużynowe kobiet
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał mężczyzn (Kajak)
07:30 Strzelectwo Trap, finał kobiet
08:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, półfinały
08:10 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 5 miejsce kobiet
08:10 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 7 miejsce kobiet
08:30 Strzelectwo Trap, finał mężczyzn
10:00 Jeździectwo WKKW 1. Przegląd Koni
10:00 Boks Boks sesja 12 - Eliminacje kobiet (48-51kg), mężczyzn (69-75kg, 91+kg)
11:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 3 miejsce kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 11
12:30 Gimnastyka sportowa Wielobój kobiet, Finał - Finały indywidualne kobiet w wieloboju.
12:55 Szermierka Floret, Finał drużynowy kobiet
13:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, mecz o brązowy medal
14:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, mecz finałowy
30 lipca 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 2
01:30 Jeździectwo WKKW Drużynowy i Indywidualny Dzień 1 - Sesja 1
01:45 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 8
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje mężczyzn - dzień 2
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja druga.
02:00 Strzelectwo Trap, Trening przed zawodami - Trap, Trening przed zawodami drużyn mieszanych
03:30 Pływanie Pływanie sesja 12
04:00 Boks Boks sesja 13 - Eliminacje kobiet (57-60kg) Ćwierćfinały kobiet (64-69kg), mężczyzn (75-81kg, 81-91kg)
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 6
05:30 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, trening przed zawodami kobiet
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał kobiet (Kanadyjka)
07:20 Siatkówka halowa Mecz Japonia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
07:50 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, finał kobiet
09:00 Siatkówka plażowa Mecz Włochy - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
10:00 Boks Boks sesja 14 - Eliminacje kobiet (57-60kg) Ćwierćfinały kobiet (64-69kg), mężczyzn (75-81kg, 81-91kg)
10:30 Jeździectwo Eventing Dressage Team and Individual Day 1 - Session 2
12:00 Pływanie Pływanie sesja 13
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja trzecia.
13:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, mecz o brązowy medal
14:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, mecz finałowy
14:00 Siatkówka plażowa Mecz Polska - Brazylia mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
31 lipca 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 3
00:45 Jeździectwo WKKW Drużynowy i Indywidualny Dzień 2 - Sesja 3
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje - Trap, kwalifikacje drużyn mieszanych
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja czwarta.
02:00 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny na 25 m, mężczyźni przed zawodami
03:00 Szermierka Szabla, 1/8 finału drużynowego kobiet
03:30 Pływanie Pływanie sesja 14
04:00 Boks Boks sesja 15 - Eliminacje mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Ćwierćfinały kobiet (69-75kg), Półfinały kobet (54-57kg)
04:25 Szermierka Floret, Ćwierćfinały drużynowe kobiet
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 81kg mężczyzn grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 96kg mężczyzn grupa B
05:00 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, kwalifikacje kobiet
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 7
05:45 Szermierka Floret, Drużynowe klasyfikacje kobiet - Drużynowe klasyfikacje 5-8 miejsca kobiet
06:00 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, oficjalny trening kobiet
06:30 Strzelectwo Trap, mecz o brąz - Trap, mecz o brąz drużyn mieszanych
06:40 Szermierka Floret, Półfinały drużynowe kobiet
07:00 Strzelectwo Trap, finał - Trap, finał drużyn mieszanych
07:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 5 miejsce kobiet
07:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 7 miejsce kobiet
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 81kg mężczyzn grupa A
09:00 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, finał kobiet
10:00 Boks Boks sesja 16 - Eliminacje mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Ćwierćfinały kobiet (69-75kg), Półfinały kobet (54-57kg)
11:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 3 miejsce kobiet
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja piąta.
12:00 Jeździectwo Pierwszy przegląd koni w skokach
12:30 Szermierka Floret, Finał drużynowy kobiet
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 96kg mężczyzn grupa A
1 sierpnia 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 4
00:45 Jeździectwo WKKW drużynowo cross country i indywidualnie
01:30 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny 25 m, mężczyźni ? kwalifikacje ? 1 etap
02:00 Siatkówka plażowa Mecz w rundzie z 16 meczami - Mecz w rundzie z 16 meczami siatkówki plażowej.
02:10 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja szósta.
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
03:30 Pływanie Pływanie sesja 15
04:00 Boks Boks sesja 17 - Ćwierćfinały kobiet (48-51kg), mężczyzn (52-57kg, 69-75kg, 91+kg), Półfinały mężczyzn (63-69kg, 75-81kg)
04:30 Strzelectwo Karabin 50 m 3 postawy, mężczyźni trening przed zawodami
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 8
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 76kg kobiety grupa B
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
10:00 Boks Boks sesja 18 - Ćwierćfinały kobiet (48-51kg), mężczyzn (52-57kg, 69-75kg, 91+kg), Półfinały mężczyzn (63-69kg, 75-81kg)
10:55 Gimnastyka sportowa Finał kobiet na skrzyni gimnastycznej - Finały indywidualne kobiet na skrzyni.
11:15 Zapasy Zapasy dzień 1
12:00 Jeździectwo Trening skoków
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja siódma.
12:27 Gimnastyka sportowa Finał kobiet na poręczach asymetrycznych - Finały indywidualne kobiet na poręczach asymetrycznych.
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 76kg kobiety grupa A
2 sierpnia 2021
01:30 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny 25 m, mężczyźni ? kwalifikacje ? 2 etap
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja ósma.
02:00 Siatkówka plażowa Mecz w rundzie z 16 meczami - Mecz w rundzie z 16 meczami siatkówki plażowej.
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 1
02:30 Jeździectwo WKKW 2. Przegląd Koni
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
04:30 Strzelectwo Karabin 50 m 3 postawy, mężczyźni kwalifikacje
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87+kg kobiety grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87kg kobiety grupa B
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 9
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
07:30 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny 25 m, mężczyźni finał
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 1
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87kg kobiety grupa A
09:50 Strzelectwo Karabin 50 m 3 postawy, mężczyźni finał
10:00 Jeździectwo WKKW Finał Drużynowy i Kwalifikacje Indywidualne
11:00 Gimnastyka sportowa Ćwiczenia wolne kobiet finał.
11:15 Zapasy Zapasy dzień 2
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dziewiąta.
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87+kg kobiety grupa A
13:45 Jeździectwo WKKW Indywidualny Finał Skoków
3 sierpnia 2021
02:00 Siatkówka halowa Siatkówka, ćwierćfinały mężczyzn
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dziesiąta.
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 2
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
04:00 Boks Boks sesja 19 - Ćwierćfinały kobiet (57-60kg), mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Półfinały kobiet (54-57kg), mężczyzn (52-57kg, 81-91kg)
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109kg mężczyzn grupa B
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
07:33 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 10
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 2
10:00 Boks Boks sesja 20 - Ćwierćfinały kobiet (57-60kg), mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Półfinały kobiet (54-57kg), mężczyzn (52-57kg, 81-91kg)
10:00 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? kwalifikacje na czas
10:48 Gimnastyka sportowa Finał kobiet na równoważni.
11:00 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? kwalifikacje w boulderingu
11:15 Zapasy Zapasy dzień 3
12:00 Jeździectwo Skoki Kwalifikacyjne Indywidualne
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja jedenasta.
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, półfinały
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109kg mężczyzn grupa A
14:10 Wspinaczka sportowa mężczyźni ? kwalifikacja liderów
4 sierpnia 2021
02:00 Skateboarding Eliminacje na parku, kobiet
02:00 Siatkówka plażowa Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn - Mecz ćwierćfinałowy siatkówki plażowej.
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dwunasta.
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 3
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, półfinały
05:30 Skateboarding Finały na parku, kobiet
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109+kg mężczyzn grupa B
07:00 Boks Boks sesja 21 - Półfinały kobiet (48-51kg, 64-69kg), mężczyzn (91+kg), Finał mężczyzn (75-81kg)
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, półfinały
07:33 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 11
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 3
10:00 Wspinaczka sportowa Kobiety ? kwalifikacje na czas
11:00 Wspinaczka sportowa Kobiety? kwalifikacje w boulderingu
11:15 Zapasy Zapasy dzień 4
11:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja trzynasta.
12:00 Jeździectwo Skoki ? finał indywidualny
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, półfinały
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109+kg mężczyzn grupa A
14:00 Siatkówka plażowa Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn - Mecz ćwierćfinałowy siatkówki plażowej.
14:10 Wspinaczka sportowa Kobiety ? kwalifikacja liderów
23:30 Pływanie Pływanie na 10km, kobiet
5 sierpnia 2021
02:00 Skateboarding Eliminacje na parku, mężczyzn
02:00 Siatkówka plażowa Mecz półfinałowy mężczyzn - Mecz półfinałowy siatkówki plażowej.
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja czternasta.
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 4
04:00 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, mecz o brązowy medal
05:30 Skateboarding Finały na parku, mężczyzn
06:00 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? runda rankingowa szermierki
06:00 Siatkówka halowa Siatkówka, półfinały mężczyzn
07:00 Boks Boks sesja 22 - Półfinały kobiet (57-60kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg), Finał mężczyzn (52-57kg)
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 4
09:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja pierwsza.
09:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? runda rankingowa szermierki
10:00 Jeździectwo Skoki 2. Przegląd Koni
10:30 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? finał na czas
11:15 Zapasy Zapasy dzień 5
11:30 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? finał w boulderingu
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja piętnasta.
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, mecz finałowy
14:00 Siatkówka plażowa Mecz półfinałowy mężczyzn - Mecz półfinałowy siatkówki plażowej.
14:10 Wspinaczka sportowa mężczyźni ? finał liderów
22:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja osiemnasta.
23:30 Pływanie Pływanie na 10km, mężczyzn
6 sierpnia 2021
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 5
04:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, mecz o brązowy medal
04:30 Siatkówka plażowa Mecz finałowy mężczyzn - Mecz finałowy siatkówki plażowej.
07:00 Boks Boks sesja 23 - Półfinały kobiet (69-75kg), mężczyzn (57-63kg), Finał mężczyzn (81-91kg)
07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? pływanie 200 m stylem dowolnym
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 5
08:45 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? runda bonusowa w szermierce
09:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja szesnasta.
10:15 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? skoki przez przeszkody
10:30 Wspinaczka sportowa Kobiety ? finał na czas
11:15 Zapasy Zapasy dzień 6
11:30 Wspinaczka sportowa Kobiety? finał w boulderingu
12:00 Jeździectwo Kwalifikacje drużyn skoków
12:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? Laser run
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, mecz finałowy
12:50 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja siedemnasta.
14:10 Wspinaczka sportowa Kobiety ? finał liderów
7 sierpnia 2021
00:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dwudziesta pierwsza. - Maraton kobiet finał
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 6
06:30 Siatkówka halowa Siatkówka, finał mężczyzn
07:00 Boks Boks sesja 24 - Finały kobiet (48-51kg, 64-69kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg)
07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? pływanie 200 m stylem dowolnym
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 6
08:45 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? runda bonusowa w szermierce
10:15 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? skoki przez przeszkody
11:15 Zapasy Zapasy dzień 7
11:50 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dziewietnasta.
12:00 Jeździectwo Jumping Team Final
12:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? Laser run
8 sierpnia 2021
00:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dwudziesta. - Maraton mężczyzn finał
03:00 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 7
07:00 Boks Boks sesja 25 - Finały kobiet (57-60kg, 69-75kg), mężczyzn (57-63kg, 91+kg)
13:00 Ceremonie sportowe Ceremonia zamknięcia Igrzysk Olimpijskich - Oficjalna ceremonia kończąca Igrzyska Olimpijskie w Tokyo