2020 2021 2022

Kalendarz sportowy 2021

Wydarzenia ze świata sportu.

Gimnastyka sportowa
Igrzyska Olimpijskie Tokio 2020
Wioślarstwo
Strzelectwo
Łucznictwo
Jeździectwo
Ceremonie sportowe
Szermierka
Tenis stołowy
Podnoszenie ciężarów
Taekwondo
Koszykówka uliczna 3x3
Boks
Kolarstwo szosowe
Pływanie
Siatkówka halowa
Skateboarding
Siatkówka plażowa
Żeglarstwo
Kajakarstwo górskie
Kolarstwo górskie
Golf
Lekkoatletyka
Zapasy
Kajakarstwo regatowe
Kolarstwo torowe
Wspinaczka sportowa
Pięciobój nowoczesny

Lista wydarzeń

22 lipca 2021
03:00 Gimnastyka sportowa Trening na podium kobiet
23 lipca 2021
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 1
01:30 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami kobiet
02:00 Łucznictwo Łucznictwo kobiet runda indywidualna - Zawody indywidualne w łucznictwie kobiet.
02:30 Jeździectwo Ujeżdżenie 1. Przegląd Koni
03:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami mężczyzn
06:00 Łucznictwo Łucznictwo mężczyzn runda indywidualna - Zawody indywidualne w łucznictwie mężczyzn.
13:00 Ceremonie sportowe Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich - Oficjalna ceremonia otwierająca Igrzyska Olimpijskie w Tokyo
24 lipca 2021
01:30 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, kwalifikacje kobiet
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 2
02:00 Szermierka Szpada, Runda indywidualna kobiet - 1/32 finału
02:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet ? runda wstępna
02:00 Strzelectwo Skeet, trening przed zawodami kobiet i mężczyzn
02:30 Łucznictwo Łucznictwo zespołów mieszanych - eliminacje - Eliminacje (1/8) zespołów mieszanych w łucznictwie.
02:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 49kg kobiety grupa B
02:55 Szermierka Szpada, Runda indywidualna kobiet - 1/16 finału
03:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami kobiet
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 1
03:15 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Polska - Litwa mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
03:45 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, finał kobiet
04:00 Boks Boks sesja 1 - Eliminacje kobiet (54-57kg, 64-69kg), mężczyzn (52-57kg, 63-69kg, 81-91kg)
04:00 Kolarstwo szosowe Wyścig szosowy mężczyzn
04:15 Tenis stołowy Drużyny mieszane 1/8 finału
06:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, kwalifikacje mężczyzn
06:35 Szermierka Szpada, Runda indywidualna kobiet - 1/8 finału
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 49kg kobiety grupa A
07:15 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 1
07:15 Łucznictwo Łucznictwo zespołów mieszanych - finały - Finały zespołów mieszanych w łucznictwie z ceremonią medalową.
07:45 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10 m, trening przed zawodami mężczyzn
08:25 Szermierka Szpada, Ćwierćfinały kobiet
08:30 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, finał mężczyzn
10:00 Jeździectwo Ujeżdżenie Grand Prix Drużynowy i Indywidualny Dzień 1
10:00 Boks Boks sesja 2 - Eliminacje kobiet (54-57kg) mężczyzn (52-57kg, 63-69kg, 91+kg)
10:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Japonia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
11:00 Szermierka Szpada, Półfinały kobiet
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 2
12:00 Pływanie Pływanie sesja 1
12:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 1
12:40 Siatkówka halowa Mecz Polska - Iran mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
12:50 Szermierka Szpada, Mecz o brąz kobiet
13:45 Szermierka Szpada, Finał kobiet
25 lipca 2021
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10 m, kwalifikacje kobiet
02:00 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje kobiet - dzień 1
02:00 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 3
02:00 Szermierka Floret, Runda indywidualna kobiet - 1/32 finału
02:00 Skateboarding Eliminacje uliczne, mężczyźni
02:30 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje mężczyzn - dzień 1
02:55 Szermierka Floret, Runda indywidualna kobiet - 1/16 finału
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 3
03:00 Tenis stołowy Ćwierćfinały gry podwójnej mieszanej
03:00 Siatkówka plażowa Mecz Japonia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
03:00 Gimnastyka sportowa Gimnastyka sportowa kwalifikacje kobiet - Zawody w gimnastyce kobiet kwalifikacje.
03:15 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Polska - Serbia mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
03:30 Pływanie Pływanie sesja 2
04:00 Boks Boks sesja 3 - Eliminacje kobiet (48-51kg, 69-75kg), mężczyzn (57-63kg, 75-81kg)
04:15 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, finał kobiet
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 61kg mężczyzn grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 67kg mężczyzn grupa B
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 1
05:25 Skateboarding Finały uliczne, mężczyzn
06:00 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, kwalifikacje mężczyzn
06:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie eliminacje - Kajakarstwo górskie eliminacje kobiet i mężczyzn
06:00 Kolarstwo szosowe Wyścig szosowy kobiet
06:35 Szermierka Floret, Runda indywidualna kobiet - 1/8 finału
07:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 2
08:25 Szermierka Floret, Ćwierćfinały kobiet
08:30 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, finał mężczyzn
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 61kg mężczyzn grupa A
09:00 Siatkówka plażowa Mecz Polska - Maroko mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
10:00 Jeździectwo Ujeżdżenie Grand Prix Drużynowy i Indywidualny Dzień 2
10:00 Boks Boks sesja 4 - Eliminacje kobiet (48-51kg), mężczyzn (57-63kg, 75-81kg)
10:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz ROC - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
11:00 Szermierka Floret, Półfinały kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 3
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 4
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 67kg mężczyzn grupa A
12:50 Szermierka Floret, Mecz o brąz kobiet
13:00 Tenis stołowy Półfinały gry podwójnej mieszanej
13:45 Szermierka Floret, Finał kobiet
26 lipca 2021
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, trening przed zawodami - Pistolet pneumatyczny 10m, trening przed zawodami drużyn mieszanych.
02:00 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 4
02:00 Szermierka Szabla, Runda indywidualna kobiet - 1/32 finału
02:00 Strzelectwo Trap, oficjalny trening mężczyzn
02:00 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje kobiet - dzień 2
02:00 Skateboarding Eliminacje uliczne, kobiet
02:55 Szermierka Szabla, Runda indywidualna kobiet - 1/16 finału
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 5
03:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 2
03:00 Strzelectwo Skeet, kwalifikacje mężczyzn - dzień 2
03:30 Pływanie Pływanie sesja 4
04:00 Boks Boks sesja 5 - Eliminacje kobiet (54-57kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg)
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 2
05:25 Skateboarding Finały uliczne, kobiet
06:35 Szermierka Szabla, Runda indywidualna kobiet - 1/8 finału
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 55kg kobiety grupa B
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał mężczyzn (Kanadyjka)
07:20 Siatkówka halowa Mecz Polska - Włochy mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
07:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 3
07:50 Strzelectwo Skeet, finał kobiet
08:00 Kolarstwo górskie Kolarstwo górskie mężczyzn
08:25 Szermierka Szabla, Ćwierćfinały kobiet
08:50 Strzelectwo Skeet, finał mężczyzn
10:00 Boks Boks sesja 6 - Eliminacje kobiet (54-57kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg)
10:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Polska - Chiny mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
11:00 Szermierka Szabla, Półfinały kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 5
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 6
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 55kg kobiety grupa A
12:50 Szermierka Szabla, Mecz o brąz kobiet
13:00 Tenis stołowy Gra podwójna mieszana ? mecz o brązowy medal
13:45 Szermierka Szabla, Finał kobiet
14:00 Tenis stołowy Gra podwójna mieszana ? mecz finałowy
14:00 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Holandia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
27 lipca 2021
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 5
02:00 Strzelectwo Trap, Trening przed zawodami kobiet i mężczyzn
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, kwalifikacje - Pistolet pneumatyczny 10m, kwalifikacje drużyn mieszanych.
03:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 3
03:00 Taekwondo Taekwondo sesja 7
03:30 Pływanie Pływanie sesja 6
04:00 Boks Boks sesja 7 - Eliminacje kobiet (57-60kg, 64-69kg), mężczyzn (63-69kg, 81-91kg)
04:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, mecz o brąz - Pistolet pneumatyczny 10m, mecz o brąz drużyn mieszanych.
04:25 Szermierka Szpada, Ćwierćfinały drużynowe kobiet
04:35 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 10m, finał - Pistolet pneumatyczny 10m, finał drużyn mieszanych.
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 64kg kobiety grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 59kg kobiety grupa B
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 3
05:45 Szermierka Szpada, Drużynowe klasyfikacje kobiet - Drużynowe klasyfikacje 5-8 miejsca kobiet
06:15 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, kwalifikacje - Karabin pneumatyczny 10m, kwalifikacje drużyn mieszanych.
06:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz Belgia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy koszykówki ulicznej 3x3 z udziałem reprezentacji Polski.
06:40 Szermierka Szpada, Półfinały drużynowe kobiet
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał kobiet (Kajak)
07:30 Szermierka Szpada, Mecz drużynowy o 7 miejsce kobiet
07:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, runda 3
07:30 Szermierka Szpada, Mecz drużynowy o 5 miejsce kobiet
08:00 Kolarstwo górskie Kolarstwo górskie kobiet
08:15 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, mecz o brąz - Karabin pneumatyczny 10m, mecz o brąz drużyn mieszanych.
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 59kg kobiety grupa A
08:50 Strzelectwo Karabin pneumatyczny 10m, finał - Karabin pneumatyczny 10m, finał drużyn mieszanych.
09:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
10:00 Jeździectwo Specjalne Grand Prix Drużyny Ujeżdżenia
10:00 Boks Boks sesja 8 - Eliminacje kobiet (57-60kg, 64-69kg), mężczyzn (63-69kg, 81-91kg)
10:00 Siatkówka plażowa Mecz Polska - Chile mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
11:30 Szermierka Szpada, Mecz drużynowy o 3 miejsce kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 7
12:00 Taekwondo Taekwondo sesja 8
12:30 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
12:30 Szermierka Szpada, Finał drużynowy kobiet
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 64kg kobiety grupa A
13:00 Siatkówka plażowa Mecz Niemcy - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
13:30 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn - Mecz ćwierćfinałowy koszykówki ulicznej 3x3.
28 lipca 2021
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 6
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje kobiet - dzień 1
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, trening przed zawodami kobiet
02:25 Strzelectwo Trap, kwalifikacje mężczyzn - dzień 1
03:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
03:30 Jeździectwo Ujeżdżenie 2. Przegląd Koni
03:30 Pływanie Pływanie sesja 8
04:00 Boks Boks sesja 9 - Eliminacje kobiet (54-57kg, 69-75kg), mężczyzn (52-57kg, 75-81kg)
04:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, ćwierćfinały
04:30 Kolarstwo szosowe Time trial kobiet
05:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 4
06:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie eliminacje - Kajakarstwo górskie eliminacje kobiet i mężczyzn
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 73kg mężczyzn grupa B
07:00 Kolarstwo szosowe Time trial mężczyzn
08:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
09:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, ćwierćfinały
09:25 Siatkówka halowa Mecz Polska - Wenezuela mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
10:00 Jeździectwo Ujeżdżenie Indywidualne Grand Prix Freestyle
10:00 Boks Boks sesja 10 - Eliminacje kobiet (54-57kg, 69-75kg), mężczyzn (52-57kg, 75-81kg)
10:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, ćwierćfinały
10:00 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz półfinałowy mężczyzn - Mecz półfinałowy koszykówki ulicznej 3x3.
12:00 Pływanie Pływanie sesja 9
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 73kg mężczyzn grupa A
13:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, ćwierćfinały
13:45 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz o 3 miejsce mężczyzn - Mecz o trzecie miejsce koszykówki ulicznej 3x3.
13:45 Koszykówka uliczna 3x3 Mecz finałowy mężczyzn. - Mecz finałowy o złoty medal koszykówki ulicznej 3x3 z ceremonią medalową.
29 lipca 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 1
01:30 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 7
02:00 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, kwalifikacje kobiet
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje kobiet - dzień 2
02:50 Strzelectwo Trap, kwalifikacje mężczyzn - dzień 2
03:30 Pływanie Pływanie sesja 10
03:50 Szermierka Floret, Ćwierćfinały drużynowe kobiet
04:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, półfinały
04:00 Boks Boks sesja 11 - Eliminacje kobiet (48-51kg), mężczyzn (69-75kg, 91+kg)
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 5
05:35 Szermierka Floret, Drużynowe klasyfikacje kobiet - Drużynowe klasyfikacje 5-8 miejsca kobiet
06:30 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, oficjalny trening kobiet
06:55 Szermierka Floret, Półfinały drużynowe kobiet
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał mężczyzn (Kajak)
07:30 Strzelectwo Trap, finał kobiet
08:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, półfinały
08:10 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 5 miejsce kobiet
08:10 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 7 miejsce kobiet
08:30 Strzelectwo Trap, finał mężczyzn
10:00 Boks Boks sesja 12 - Eliminacje kobiet (48-51kg), mężczyzn (69-75kg, 91+kg)
10:00 Jeździectwo WKKW 1. Przegląd Koni
11:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 3 miejsce kobiet
12:00 Pływanie Pływanie sesja 11
12:30 Gimnastyka sportowa Wielobój kobiet, Finał - Finały indywidualne kobiet w wieloboju.
12:55 Szermierka Floret, Finał drużynowy kobiet
13:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, mecz o brązowy medal
14:00 Tenis stołowy Gra solo kobiet, mecz finałowy
30 lipca 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 2
01:30 Jeździectwo WKKW Drużynowy i Indywidualny Dzień 1 - Sesja 1
01:45 Wioślarstwo Wioślarstwo sesja 8
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje mężczyzn - dzień 2
02:00 Strzelectwo Trap, Trening przed zawodami - Trap, Trening przed zawodami drużyn mieszanych
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja druga.
03:30 Pływanie Pływanie sesja 12
04:00 Boks Boks sesja 13 - Eliminacje kobiet (57-60kg) Ćwierćfinały kobiet (64-69kg), mężczyzn (75-81kg, 81-91kg)
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 6
05:30 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, trening przed zawodami kobiet
07:00 Kajakarstwo górskie Kajakarstwo górskie półfinał i finał - Kajakarstwo górskie półfinał i finał kobiet (Kanadyjka)
07:20 Siatkówka halowa Mecz Japonia - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki z udziałem reprezentacji Polski.
07:50 Strzelectwo Pistolet pneumatyczny 25m, finał kobiet
09:00 Siatkówka plażowa Mecz Włochy - Polska mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
10:00 Boks Boks sesja 14 - Eliminacje kobiet (57-60kg) Ćwierćfinały kobiet (64-69kg), mężczyzn (75-81kg, 81-91kg)
10:30 Jeździectwo Eventing Dressage Team and Individual Day 1 - Session 2
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja trzecia.
12:00 Pływanie Pływanie sesja 13
13:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, mecz o brązowy medal
14:00 Tenis stołowy Gra solo mężczyzn, mecz finałowy
14:00 Siatkówka plażowa Mecz Polska - Brazylia mężczyzn - Mecz grupowy siatkówki plażowej z udziałem reprezentacji Polski.
31 lipca 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 3
00:45 Jeździectwo WKKW Drużynowy i Indywidualny Dzień 2 - Sesja 3
02:00 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny na 25 m, mężczyźni przed zawodami
02:00 Strzelectwo Trap, kwalifikacje - Trap, kwalifikacje drużyn mieszanych
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja czwarta.
03:00 Szermierka Szabla, 1/8 finału drużynowego kobiet
03:30 Pływanie Pływanie sesja 14
04:00 Boks Boks sesja 15 - Eliminacje mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Ćwierćfinały kobiet (69-75kg), Półfinały kobet (54-57kg)
04:25 Szermierka Floret, Ćwierćfinały drużynowe kobiet
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 96kg mężczyzn grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 81kg mężczyzn grupa B
05:00 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, kwalifikacje kobiet
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 7
05:45 Szermierka Floret, Drużynowe klasyfikacje kobiet - Drużynowe klasyfikacje 5-8 miejsca kobiet
06:00 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, oficjalny trening kobiet
06:30 Strzelectwo Trap, mecz o brąz - Trap, mecz o brąz drużyn mieszanych
06:40 Szermierka Floret, Półfinały drużynowe kobiet
07:00 Strzelectwo Trap, finał - Trap, finał drużyn mieszanych
07:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 5 miejsce kobiet
07:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 7 miejsce kobiet
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 81kg mężczyzn grupa A
09:00 Strzelectwo Karabin 50m 3 postawy, finał kobiet
10:00 Boks Boks sesja 16 - Eliminacje mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Ćwierćfinały kobiet (69-75kg), Półfinały kobet (54-57kg)
11:30 Szermierka Floret, Mecz drużynowy o 3 miejsce kobiet
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja piąta.
12:00 Jeździectwo Pierwszy przegląd koni w skokach
12:30 Szermierka Floret, Finał drużynowy kobiet
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 96kg mężczyzn grupa A
1 sierpnia 2021
00:30 Golf Golf, mężczyźni ? runda 4
00:45 Jeździectwo WKKW drużynowo cross country i indywidualnie
01:30 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny 25 m, mężczyźni ? kwalifikacje ? 1 etap
02:00 Siatkówka plażowa Mecz w rundzie z 16 meczami - Mecz w rundzie z 16 meczami siatkówki plażowej.
02:10 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja szósta.
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
03:30 Pływanie Pływanie sesja 15
04:00 Boks Boks sesja 17 - Ćwierćfinały kobiet (48-51kg), mężczyzn (52-57kg, 69-75kg, 91+kg), Półfinały mężczyzn (63-69kg, 75-81kg)
04:30 Strzelectwo Karabin 50 m 3 postawy, mężczyźni trening przed zawodami
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 8
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 76kg kobiety grupa B
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
10:00 Boks Boks sesja 18 - Ćwierćfinały kobiet (48-51kg), mężczyzn (52-57kg, 69-75kg, 91+kg), Półfinały mężczyzn (63-69kg, 75-81kg)
10:55 Gimnastyka sportowa Finał kobiet na skrzyni gimnastycznej - Finały indywidualne kobiet na skrzyni.
11:15 Zapasy Zapasy dzień 1
12:00 Jeździectwo Trening skoków
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja siódma.
12:27 Gimnastyka sportowa Finał kobiet na poręczach asymetrycznych - Finały indywidualne kobiet na poręczach asymetrycznych.
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 76kg kobiety grupa A
2 sierpnia 2021
01:30 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny 25 m, mężczyźni ? kwalifikacje ? 2 etap
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja ósma.
02:00 Siatkówka plażowa Mecz w rundzie z 16 meczami - Mecz w rundzie z 16 meczami siatkówki plażowej.
02:30 Jeździectwo WKKW 2. Przegląd Koni
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 1
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, 1/8 finału
04:30 Strzelectwo Karabin 50 m 3 postawy, mężczyźni kwalifikacje
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87+kg kobiety grupa B
04:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87kg kobiety grupa B
05:05 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 9
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
07:30 Strzelectwo Pistolet szybkostrzelny 25 m, mężczyźni finał
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 1
08:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87kg kobiety grupa A
09:50 Strzelectwo Karabin 50 m 3 postawy, mężczyźni finał
10:00 Jeździectwo WKKW Finał Drużynowy i Kwalifikacje Indywidualne
11:00 Gimnastyka sportowa Ćwiczenia wolne kobiet finał.
11:15 Zapasy Zapasy dzień 2
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dziewiąta.
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 87+kg kobiety grupa A
13:45 Jeździectwo WKKW Indywidualny Finał Skoków
3 sierpnia 2021
02:00 Siatkówka halowa Siatkówka, ćwierćfinały mężczyzn
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dziesiąta.
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 2
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
04:00 Boks Boks sesja 19 - Ćwierćfinały kobiet (57-60kg), mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Półfinały kobiet (54-57kg), mężczyzn (52-57kg, 81-91kg)
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109kg mężczyzn grupa B
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn i kobiet, ćwierćfinały
07:33 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 10
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 2
10:00 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? kwalifikacje na czas
10:00 Boks Boks sesja 20 - Ćwierćfinały kobiet (57-60kg), mężczyzn (48-52kg, 57-63kg), Półfinały kobiet (54-57kg), mężczyzn (52-57kg, 81-91kg)
10:48 Gimnastyka sportowa Finał kobiet na równoważni.
11:00 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? kwalifikacje w boulderingu
11:15 Zapasy Zapasy dzień 3
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja jedenasta.
12:00 Jeździectwo Skoki Kwalifikacyjne Indywidualne
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, półfinały
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109kg mężczyzn grupa A
14:10 Wspinaczka sportowa mężczyźni ? kwalifikacja liderów
4 sierpnia 2021
02:00 Skateboarding Eliminacje na parku, kobiet
02:00 Siatkówka plażowa Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn - Mecz ćwierćfinałowy siatkówki plażowej.
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dwunasta.
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 3
03:00 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, półfinały
05:30 Skateboarding Finały na parku, kobiet
06:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109+kg mężczyzn grupa B
07:00 Boks Boks sesja 21 - Półfinały kobiet (48-51kg, 64-69kg), mężczyzn (91+kg), Finał mężczyzn (75-81kg)
07:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, półfinały
07:33 Żeglarstwo Żeglarstwo dzień 11
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 3
10:00 Wspinaczka sportowa Kobiety ? kwalifikacje na czas
11:00 Wspinaczka sportowa Kobiety? kwalifikacje w boulderingu
11:15 Zapasy Zapasy dzień 4
11:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja trzynasta.
12:00 Jeździectwo Skoki ? finał indywidualny
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, półfinały
12:50 Podnoszenie ciężarów Podnoszenie ciężarów, 109+kg mężczyzn grupa A
14:00 Siatkówka plażowa Mecz ćwierćfinałowy mężczyzn - Mecz ćwierćfinałowy siatkówki plażowej.
14:10 Wspinaczka sportowa Kobiety ? kwalifikacja liderów
23:30 Pływanie Pływanie na 10km, kobiet
5 sierpnia 2021
02:00 Skateboarding Eliminacje na parku, mężczyzn
02:00 Siatkówka plażowa Mecz półfinałowy mężczyzn - Mecz półfinałowy siatkówki plażowej.
02:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja czternasta.
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 4
04:00 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, mecz o brązowy medal
05:30 Skateboarding Finały na parku, mężczyzn
06:00 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? runda rankingowa szermierki
06:00 Siatkówka halowa Siatkówka, półfinały mężczyzn
07:00 Boks Boks sesja 22 - Półfinały kobiet (57-60kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg), Finał mężczyzn (52-57kg)
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 4
09:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja pierwsza.
09:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? runda rankingowa szermierki
10:00 Jeździectwo Skoki 2. Przegląd Koni
10:30 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? finał na czas
11:15 Zapasy Zapasy dzień 5
11:30 Wspinaczka sportowa Mężczyźni ? finał w boulderingu
12:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja piętnasta.
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna kobiet, mecz finałowy
14:00 Siatkówka plażowa Mecz półfinałowy mężczyzn - Mecz półfinałowy siatkówki plażowej.
14:10 Wspinaczka sportowa mężczyźni ? finał liderów
22:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja osiemnasta.
23:30 Pływanie Pływanie na 10km, mężczyzn
6 sierpnia 2021
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 5
04:00 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, mecz o brązowy medal
04:30 Siatkówka plażowa Mecz finałowy mężczyzn - Mecz finałowy siatkówki plażowej.
07:00 Boks Boks sesja 23 - Półfinały kobiet (69-75kg), mężczyzn (57-63kg), Finał mężczyzn (81-91kg)
07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? pływanie 200 m stylem dowolnym
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 5
08:45 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? runda bonusowa w szermierce
09:30 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja szesnasta.
10:15 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? skoki przez przeszkody
10:30 Wspinaczka sportowa Kobiety ? finał na czas
11:15 Zapasy Zapasy dzień 6
11:30 Wspinaczka sportowa Kobiety? finał w boulderingu
12:00 Jeździectwo Kwalifikacje drużyn skoków
12:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, kobiety ? Laser run
12:30 Tenis stołowy Gra podwójna mężczyzn, mecz finałowy
12:50 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja siedemnasta.
14:10 Wspinaczka sportowa Kobiety ? finał liderów
7 sierpnia 2021
00:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dwudziesta pierwsza. - Maraton kobiet finał
02:30 Kajakarstwo regatowe Kajakarstwo regatowe sesja 6
06:30 Siatkówka halowa Siatkówka, finał mężczyzn
07:00 Boks Boks sesja 24 - Finały kobiet (48-51kg, 64-69kg), mężczyzn (48-52kg, 69-75kg)
07:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? pływanie 200 m stylem dowolnym
08:30 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 6
08:45 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? runda bonusowa w szermierce
10:15 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? skoki przez przeszkody
11:15 Zapasy Zapasy dzień 7
11:50 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dziewietnasta.
12:00 Jeździectwo Jumping Team Final
12:30 Pięciobój nowoczesny Indywidualnie, mężczyźni ? Laser run
8 sierpnia 2021
00:00 Lekkoatletyka Lekkoatletyka sesja dwudziesta. - Maraton mężczyzn finał
03:00 Kolarstwo torowe Kolarstwo torowe sesja 7
07:00 Boks Boks sesja 25 - Finały kobiet (57-60kg, 69-75kg), mężczyzn (57-63kg, 91+kg)
13:00 Ceremonie sportowe Ceremonia zamknięcia Igrzysk Olimpijskich - Oficjalna ceremonia kończąca Igrzyska Olimpijskie w Tokyo